Kalčocup 2018

Zveme všechny mladé z našeho děkanátu do Polešovic na již tradiční Kalčocup. Přijeďte si zahrát kalčo 10. 2. 2018 a změřte síly s jinými týmy z děkanátu! Kromě kalča  pro Vás bude nachystán doprovodný program jako jsou piškvorky, dobble, twister, ligretto a další. Dočkáte se taky pokračování úspěšné tipovny z minulého roku. Také bude připraveno něco k zakousnutí. Hrát se bude o putovní pohár a další ceny.

Jako vždy hrajeme na velkém kalču 4vs4, přihlašujte se níže jako čtyřčlenné týmy nebo jako jednotlivci, ze kterých se po ukončení přihlašování složí týmy.

Všechny prosíme, aby přijížděli na faru do Polešovic od 8:30 do 8:45, kdy bude probíhat prezenčka. Je možno mít jednoho náhradníka pro jeden tým. Akce je určena pro mládež děkanátu UH od 13 let.

Dále prosíme všechny přihlášené týmy i jednotlivce, aby na turnaj skutečně přijeli nebo nám dali vědět, že se nemohou zúčastnit. Upozorňujeme, že nepřihlášení jednotlivci nebo i celý tým nebude zařazen do turnaje o putovní pohár, proto se přihlašujte ve formulářích níže.


Pravidla Kalčocupu 


Chybí ti něco v informacích? Napiš nám dotaz! 🙂 


Přihlašování skončilo!

Přihlášené týmy: [6]

Čermákovy vagónky, 4fun team, Čermákovy mašinky, Ministranti Staré Město, Tečka, Čtyřlístek,

Přihlašování skončilo!

Přihlášení jednotlivci: [0]


Jak to bylo loni? Kalčocup 2017… (příspěvek z loňska)

Jsme rádi, že se letos kalčocupu zúčastnilo více mladých něž minulý rok. Jako každý rok i letos jsme zažili suprovní atmošku a naplnili si břicha do plna. Konečně byla ukončena série výher, kterou si UH drželo šest let a letošním vítězem se zaslouženě stal tým z Polešovic v čele s otcem Petrem.  Děkujeme za účast všem a těšíme se zase na příští rok. 🙂

Pořadí týmů

1.Fanticos Polešovice (Polešovice)
2.4fun team (UH)
3.GUH stars (UH)
4.AnimTeam (Animátoři)
5.Tečka (Ostrožská Lhota)
6.Klantoma (Polešovice)
7.Ministranti St.M (Staré město)
8.Boží děti (UH)
9.Fc Kanonýři (Polešovice)
10.Čipešci (Jalubí)
11.Motýlci (Hluk + Kunovice)
12.5-1 (UH)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *